Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: content
nn: innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: Link
nn: Lenke

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: @type %title has been created.
nn: @type %title har vorte oppretta.

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.
