Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: content
ro: conţinut

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: view
ro: afișează

en: Link
ro: Legătură

en: Published
ro: Publicat

en: Location
ro: Locaţia

en: API Key
ro: Cheie API

en: fields
ro: câmpuri

en: URI
ro: URL

en: @type: updated %title.
ro: @type: %title actualizat.

en: @type: added %title.
ro: @type: %title adăugat.

en: @type %title has been created.
ro: @type %title a fost creat.

en: @type %title has been updated.
ro: @type %title a fost actualizat.

en: The post could not be saved.
ro: Articolul nu a putut fi salvat.
