Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: content
ru: содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: view
ru: представление

en: Link
ru: Ссылка

en: Program
ru: Программа

en: Published
ru: Опубликовано

en: Location
ru: Место

en: API Key
ru: Ключ API

en: fields
ru: поля

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: duration
ru: продолжительность

en: @type: updated %title.
ru: @type: обновлен материал %title.

en: @type: added %title.
ru: @type: добавлен материал %title.

en: thumbnail
ru: миниатюра

en: @type %title has been created.
ru: Материал %title типа @type был создан.

en: @type %title has been updated.
ru: Материал %title типа "@type" был обновлён.

en: The post could not be saved.
ru: Не удалось сохранить сообщение.

en: Contributor
ru: Участник
