Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.
