Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: view
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Location
ta: இடம்
