Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: view
am: ትይታ

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: @type %title has been created.
am: @type %title ተፈጥሯል።

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።
