Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: view
ar: عرض

en: Link
ar: رابط

en: Published
ar: منشور

en: Location
ar: الموضع

en: fields
ar: خانات

en: @type: updated %title.
ar: @type: تم تحديث %title.

en: @type: added %title.
ar: @type: تمت إضافة %title.

en: @type %title has been created.
ar: تم إنشاء ال@type‏ %title.

en: @type %title has been updated.
ar: تم تحديث ال@type‏ %title.

en: The post could not be saved.
ar: تعذر حفظ الموضوع.
