Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: content
bg: съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: view
bg: преглед

en: Link
bg: Линк

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: @type: added %title.
bg: @type: добавен %title.

en: @type %title has been created.
bg: @type %title е създаден/a.

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.

en: The post could not be saved.
bg: Публикацията не може да бъде записана.
