Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: fields
bo: གནས་ཁོངས

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: @type: updated %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: @type: added %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: @type %title has been created.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: @type %title has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: The post could not be saved.
bo: གསར་སྤེལ་གྱི་ནང་དོན་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ཐུབ།
