Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: content
bs: sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: fields
bs: polja

en: @type: updated %title.
bs: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
bs: @type: dodat %title.

en: @type %title has been created.
bs: @type %title je kreiran.

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.

en: The post could not be saved.
bs: Članak nije mogao biti sačuvan.
