Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: content
da: indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: view
da: vis

en: Published
da: Udgivet

en: Location
da: Lokation

en: API Key
da: API-nøgle

en: fields
da: felter

en: duration
da: varighed

en: @type: updated %title.
da: @type: %title opdateret.

en: @type: added %title.
da: @type: %title tilføjet.

en: @type %title has been created.
da: @type %title oprettet.

en: @type %title has been updated.
da: @type %title opdateret.

en: The post could not be saved.
da: Indlægget kunne ikke gemmes.

en: Contributor
da: Bidragyder
