Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: view
fa: مشاهده

en: Link
fa: پیوند

en: Published
fa: منتشر شده

en: Location
fa: مکان

en: fields
fa: فیلدها

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: duration
fa: مدت

en: @type: updated %title.
fa: @type: %title به‌روز شد.

en: @type: added %title.
fa: @type: %title اضافه شد.

en: @type %title has been created.
fa: @type %title ایجاد شد.

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title به‌روز شد.

en: The post could not be saved.
fa: محتوای ارسال شده نمی‌تواند ذخیره شود.
