Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: content
fi: sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: view
fi: näkymä

en: Link
fi: Linkki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Location
fi: Sijainti

en: fields
fi: kentät

en: duration
fi: Kesto

en: @type: updated %title.
fi: @type: päivitettiin %title.

en: @type: added %title.
fi: @type: lisättiin %title.

en: thumbnail
fi: pienoiskuva

en: @type %title has been created.
fi: @type %title on lisätty.

en: @type %title has been updated.
fi: @type %title on päivitetty.

en: The post could not be saved.
fi: Kirjoitusta ei voitu tallentaa.
