Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: content
gu: સામગ્રી

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: view
gu: જુઓ

en: Link
gu: કડી

en: GUID
gu: જીયુઆઇડી

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Location
gu: સ્થાન

en: fields
gu: ક્ષેત્રો

en: URI
gu: યુઆરઆઇ
