Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: view
hi: देखें

en: Link
hi: कड़ी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Location
hi: स्थान

en: URI
hi: यूआरआइ

en: @type: updated %title.
hi: @type: अद्यावत %title.

en: @type: added %title.
hi: @type: %title जोडा गया

en: @type %title has been created.
hi: @type %title बनाया गया

en: @type %title has been updated.
hi: @type %title अद्यतन किया गया

en: The post could not be saved.
hi: इस लेख को सहेज नहीं जा सका ।|
