Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: content
hr: sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: view
hr: prikaz

en: Link
hr: Poveznica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: fields
hr: polja

en: @type: updated %title.
hr: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
hr: @type: %title je dodan.

en: @type %title has been created.
hr: @type %title je stvoren.

en: @type %title has been updated.
hr: @type %title je osvježen.

en: The post could not be saved.
hr: Unos ne može biti spremljen.
