Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: content
hy: պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Link
hy: Հղում

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: @type: added %title.
hy: @type ավելացված %title:

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: The post could not be saved.
hy: Գրառումը չի կարող հիշվել։
