Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: content
is: innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: view
is: skoða

en: Link
is: Hlekkur

en: Published
is: Birt

en: Location
is: Staðsetning

en: API Key
is: API Lykill

en: fields
is: svæði

en: @type %title has been updated.
is: @type %title hefur verið uppfærð.
