Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: content
kk: контент

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: view
kk: карау

en: Link
kk: Сілтеме

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.

en: The post could not be saved.
kk: Жазба сақталмады.
