Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Program
kn: ಕ್ರಮವಿಧಿ (ಪ್ರೋಗ್ರಾಂ)

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Location
kn: ತಾಣ
