Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: content
lt: turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: API Key
lt: API raktas

en: fields
lt: laukeliai

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas
