Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: content
pl: zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: view
pl: przeglądaj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Published
pl: Opublikowane

en: Location
pl: Położenie

en: API Key
pl: Klucz API

en: fields
pl: pola

en: channel
pl: kanał

en: duration
pl: czas trwania

en: @type: updated %title.
pl: @type: zaktualizowano %title.

en: @type: added %title.
pl: @type: dodano %title.

en: thumbnail
pl: miniatura

en: @type %title has been created.
pl: Wpis %title (@type) został dodany.

en: @type %title has been updated.
pl: Wpis %title (@type) został zaktualizowany.

en: The post could not be saved.
pl: Zachowanie wpisu było niemożliwe.

en: Block contents
pl: Zawartość bloku

en: Some example content.
pl: Przykładowa zawartość.

en: Title.
pl: Tytuł.

en: Telvue Configuration
pl: Konfiguracja Telvue

en: Configure system settings for Telvue integration.
pl: Konfiguruj ustawienia systemowe dla integracji Telvue.

en: Administer Telvue
pl: Zarządzaj Telvue

en: Allows users to configure Telvue settings.
pl: Pozwól użytkownikom na konfigurację ustawień Telvue.

en: File successfully transfered
pl: Pomyślnie przesłano plik

en: Transfer failed.
pl: Wysyłanie nie powiodło się.

en: Telvue API
pl: API Telvue

en: Telvue Blocks
pl: Bloki Telvue

en: Expected Duration
pl: Przewidywany czas trwania

en: Expected Filename
pl: Przewidywana nazwa pliku
