Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Link
si: සම්බන්ධය
