Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: content
te: విషయం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: view
te: వీక్షించు

en: Link
te: లింకు

en: Location
te: ప్రాంతం
