Telvue (7.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: content
uk: матеріал

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: view
uk: переглянути

en: Link
uk: Посилання

en: Program
uk: Програма

en: Published
uk: Опубліковано

en: Location
uk: Місце розташування

en: fields
uk: поля

en: Feeds
uk: Потоки

en: channel
uk: канал

en: duration
uk: тривалість

en: @type: updated %title.
uk: @type: %title оновлено.

en: @type: added %title.
uk: @type: додано %title.

en: @type %title has been created.
uk: @type %title було успішно створено.

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було успішно оновлено.

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: Episode
uk: Епізод

en: Contributor
uk: Співвиконавець

en: Source entity
uk: Вихідна сутність
