Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: view
az: görünüş

en: GUID
az: GUDİ

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: fields
az: sahələr

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: The post could not be saved.
az: Postu saxlamaq mümkün olmadı.
