Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: content
jv: kontén

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: view
jv: tampilan

en: Link
jv: Tautan

en: Published
jv: Dipacak

en: Location
jv: Lokasi

en: @type: updated %title.
jv: @type: diubah %title.

en: @type: added %title.
jv: f@type: dirambah %title.

en: @type %title has been created.
jv: @type %title uwis digawé .

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.

en: The post could not be saved.
jv: Kiriman ora biosa disimpen.
