Telvue (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: content
lv: saturs

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: view
lv: skatīt

en: Link
lv: Saite

en: Published
lv: Publicēts

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: The post could not be saved.
lv: Ierakstu nevar saglabāt.
