Telvue (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Username
sk: Používateľské meno

en: content
sk: obsah

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: view
sk: zobraziť

en: Link
sk: Odkaz

en: Published
sk: Zverejnené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: duration
sk: trvanie

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: @type: added %title.
sk: @type: pridané %title.

en: @type %title has been created.
sk: @type %title bol vytvorený.

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: The post could not be saved.
sk: Príspevok nemôže byť uložený.
