Telvue (7.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Link
ur: ربط

en: Published
ur: شائع شدہ
