Temperature Field (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Fields
ar: الحقول

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: node
ar: عقدة

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Unformatted
ar: غير منسق

en: Precision
ar: الدقة

en: About
ar: حول

en: Only numbers are allowed in %field.
ar: يسمح فقط بالأرقام في %field.

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -
