Temperature Field (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Fields
cy: Meysydd

en: node
cy: nod

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Unformatted
cy: Heb ei fformatio

en: Precision
cy: Trachywiredd
