Temperature Field (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Fields
da: Felter

en: Scale
da: Skalér

en: node
da: indholdselement

en: Temperature
da: Temperatur

en: Select list
da: Valgliste

en: Unformatted
da: Uformatteret

en: Precision
da: Præcision

en: About
da: Om

en: Only numbers are allowed in %field.
da: Kun tal er tilladt i %field.

en: - Select a value -
da: - Vælg en værdi -
