Temperature Field (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Fields
el: Πεδία

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: node
el: κόμβος

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Unformatted
el: Μη μορφοποιημένο

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: About
el: Περί

en: Only numbers are allowed in %field.
el: Μόνο αριθμοί επιτρέπονται στο πεδίο %field.

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -
