Temperature Field (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Fields
es: Campos

en: Scale
es: Escala

en: node
es: nodo

en: Temperature
es: Temperatura

en: Select list
es: Lista de selección

en: Unformatted
es: Sin formato

en: Precision
es: Precisión

en: About
es: Acerca de

en: Only numbers are allowed in %field.
es: Solo se permiten números en %field.

en: - Select a value -
es: - Seleccione un valor -
