Temperature Field (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Fields
et: Väljad

en: Scale
et: Skaleerimine

en: node
et: postitus

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Precision
et: Täpsus

en: About
et: Programmist

en: Only numbers are allowed in %field.
et: Väljal %field on lubatud ainult numbrid.

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -
