Temperature Field (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Fields
gl: Campos

en: Scale
gl: Escala

en: node
gl: nodo

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Unformatted
gl: Sen formato

en: Precision
gl: Precisión

en: About
gl: Información

en: Only numbers are allowed in %field.
gl: So se permiten número en %field.

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
