Temperature Field (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Fields
he: שדות

en: Scale
he: התאמת גודל

en: node
he: פריט תוכן

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Unformatted
he: ללא פורמט

en: Precision
he: דיוק

en: About
he: אודות

en: Only numbers are allowed in %field.
he: יש להזין רק מספרים בשדה %field.

en: - Select a value -
he: - בחירה -
