Temperature Field (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Fields
id: Bidang isian

en: Scale
id: Skala

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: Unformatted
id: Tak berformat

en: Precision
id: Ketelitian

en: About
id: Tentang

en: Only numbers are allowed in %field.
id: Hanya nilai angka yang diijinkan di %field.

en: - Select a value -
id: - Pilih sebuah nilai -
