Temperature Field (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Scale
lt: Mastelis

en: node
lt: mazgas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Precision
lt: Tikslumas

en: About
lt: Apie

en: Only numbers are allowed in %field.
lt: Leidžiami tik skaičiai laukelyje %field.

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -
