Temperature Field (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Fields
nl: Velden

en: Scale
nl: Schalen

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Precision
nl: Precisie

en: About
nl: Over

en: Only numbers are allowed in %field.
nl: Alleen cijfers zijn toegestaan in %field.

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -
