Temperature Field (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Fields
pl: Pola

en: Scale
pl: Skala

en: node
pl: zawartość

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Unformatted
pl: Niesformatowany

en: Precision
pl: Dokładność

en: About
pl: O stronie

en: Only numbers are allowed in %field.
pl: W polu %field dozwolone są tylko liczby.

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -
