Temperature Field (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: node
ta: கணு

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: Unformatted
ta: வடிவமைப்பில்லாதது

en: About
ta: பற்றி

en: Only numbers are allowed in %field.
ta: %field-ல் எண்கள் மட்டுமே அனுமதிக்கப்படும்.

en: - Select a value -
ta: - ஒரு மதிப்பை தெரிக -
