Temperature Field (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: node
th: โหนด

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Precision
th: ความละเอียด

en: About
th: เกี่ยวกับ
