Temperature Field (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Fields
uk: Поля

en: Scale
uk: Масштаб

en: node
uk: матеріал

en: Temperature
uk: Температура

en: Select list
uk: Список вибору

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: Precision
uk: Точність

en: About
uk: Про модуль

en: Only numbers are allowed in %field.
uk: В полі %field дозволені тільки числа.

en: Minimum Value
uk: Найменше значення

en: Maximum Value
uk: Найбільше значення

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -
