Temperature Field (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Scale
ast: Escalar

en: node
ast: noyu

en: Select list
ast: Esbilla

en: Unformatted
ast: Ensin formatu
