Temperature Field (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Fields
be: Палі

en: Scale
be: Маштаб

en: node
be: матэрыял

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Unformatted
be: Неадфарматавана

en: Precision
be: Дакладнасць

en: About
be: Аб

en: Only numbers are allowed in %field.
be: Толькі лікі дазволены ў %field.

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -
