Temperature Field (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: node
bg: възел

en: Temperature
bg: Температура

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Unformatted
bg: Неформатиран
