Temperature Field (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Unformatted
bo: རྣམ་གཞག་བཟོས་མེད་པ

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Only numbers are allowed in %field.
bo: %field་ནང་དུ་གྲངས་ཀ་ཁོ་ན་འཇུག་དགོས་པ།

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-
