Temperature Field (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Fields
bs: Polja

en: Scale
bs: Skaliraj

en: node
bs: nod

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Select list
bs: Select lista

en: Unformatted
bs: Neformatiran

en: Precision
bs: Preciznost

en: Only numbers are allowed in %field.
bs: Samo brojevi su dozvoljeni u %field.
